„Każdy zdrajca zostanie naznaczony”. Rolnicy rozrzucili obornik przed domami posłów PiS

W niedzielę rano rolnicy z AgroUnii rozrzucili obornik przed domami posłów PiS Kazimierza Gwiazdowskiego, Zbigniewa Babalskiego i Piotra Polaka. Na ogrodzeniach ich domów zawiesili też transparenty, na których określili parlamentarzystów partii Jarosława Kaczyńskiego mianem „zdrajców polskiej wsi”.

Akcja rolników jest wyrazem ich sprzeciwu wobec tzw. Piątki dla zwierząt, w której promowanie osobiście zaangażował się prezes PiS.

O swojej akcji jej organizatorzy poinformowali na Facebooku. Jak podkreślili, „każdy zdrajca polskiej wsi będzie naznaczony”. „Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo!”, oświadczyli.

Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo! Społeczeństwo w końcu dochodzi do głosu. Każdy ruch polityka wykonany przeciwko społeczeństwu, które go wybrało skończy się w taki sposób.Każdy #ZdrajcaPolskiejWsi będzie naznaczony! To musi być wielki wstyd dla człowieka wybranego z okregu typowo rolniczego by podnosić rękę przeciwko rolnikom.Nie głos prezesa, a głos społeczeństwa jest ważny! Posłom trochę się pomyliło i za bardzo odlecieli. Skutecznie sprowadzimy ich na ziemie. ___________________________________________________To wy budujecie AGROunię, to wy nas wspieracie i politycy też nie potrafią tego zrozumieć:https://zrzutka.pl/vkec2fWww.agrounia.pl/donateDziękujemy za zapisy i wsparcie!

Opublikowany przez Agrounia Sobota, 17 października 2020

„Każdy ruch polityka wykonany przeciwko społeczeństwu, które go wybrało, skończy się w taki sposób”, podkreślili rolnicy z AgroUnii, stwierdzając, że politycy „muszą sobie zdać sprawę, że już wystarczająco zniszczyli Polaka wieś, już wystarczy”. Jak dodali, „skutecznie sprowadzą ich na ziemię”.

Tak dziś o poranku rolnicy podsumowali poselskie wybryki pana Zbigniewa Babalskiego, który podniósł rękę przeciwko…

Opublikowany przez Agrounia Niedziela, 18 października 2020

Czytaj także:  Horała o Tusku: To chłopiec w krótkich spodenkach