Wiele osób zastanawia się kiedy zostaną otwarte salony fryzjerskie. Usługa fryzjerska po kilku tygodniach zaczyna być na wagę złota. Wiele osób, ucieszy informacja, że ujawniono prawdopodobną datę otwarcia salonów fryzjerskich.

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie w sposób, jakiego nikt chyba nigdy się nie spodziewał. Takie podstawowe czynności jak wizyta w salonie fryzjerskim, jest obecnie nieosiągalna.

Kilka tygodni przerwy w wizytach salonach fryzjerskich, widać już na naszych głowach. Wiele z nas ma odrosty oraz za długie włosy. Kiedy w końcu będziemy mogli pójść do fryzjera? Redakcja chillizet poinformowała, że ujawniono prawdopodobny termin otwarcia salonów fryzjerskich!

Póki co możemy zapomnieć o wiosennej metamorfozie. W planach odmrożenia gospodarki, które zaprezentował premier Mateusz Morawiecki, miejsca handlowo-usługowe będą otwierane już wkrótce. Prawdopodobnie przybliżona data otwarcia salonów fryzjerskich to między 4 maja a 11 maja. Pewności jednak nie ma, a wszystko zależy od ilości nowych zachorowań COVID-19.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę