Zwłoki zaginionej Joanny M. znalezione w szambie
fot. Pixabay

W ostatni weekend policjanci z Krakowa zostali wezwani do interwencji z udziałem kierowcy taksówki „na aplikację”. Mężczyzna w okolicach ulicy Zwierzynieckiej dźgnął nożem dwóch klientów, których karetka zabrała do szpitala.

Krakowscy policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia około godziny 3:00. Jak się później okazało, kierowca taksówki ranił dwóch klientów w nogi w trakcie sprzeczki o kurs. Mężczyzna chciał ich przewieźć na czarno.

Obaj poszkodowani odnieśli obrażenia, które na szczęście nie zagrażały ich życiu, ale wymagały interwencji medycznej. 37-latek został z kolei zatrzymany przez policję, choć próbował oddalić się z miejsca zdarzenia.

Po zatrzymaniu kierowcy taksówki funkcjonariusze ustalili, że na swoim ubraniu posiadał ślady krwi. W pojeździe natomiast znaleziono nóż, który następnie został zabezpieczony w celu dalszego śledztwa.

Samochód kierowcy został odholowany na policyjny parking. W poniedziałek z kolei usłyszał zarzuty spowodowania naruszenia czynności narządów ciała. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności, przy czym za występek o charakterze chuligańskim może ona zostać zwiększona.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!