Na Facebooku pojawiły się iście kuriozalne zdjęcia opublikowane przez radnego gdańskiej dzielnicy Suchanino. Co jest dziwnego w fotografiach? Przedstawiają pasażerki pociągu, które klęczą w przedziale i modlą się do figurki Matki Boskiej.

Tak się złożyło, że radny dzielnicy Suchanino akurat jechał pociągiem z Warszawy do Gdańska. – Panie modliły się na klęczkach na środku pociągu i zapewniały wszystkich, że nie potrzebują maseczek ochronnych, bo przed koronawirusem mają ubezpieczenie od Pani Bozi – poinformował w poście na Facebooku samorządowiec. Na swoim profilu wstawił również zdjęcia kobiet oddających się żarliwiej modlitwie.

Jak łatwo się domyślić, pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy. Najczęściej internauci po prostu nie rozumieją, z jakiego powodu kobiety zdecydowały się na takie działanie w miejscu publicznym. – Jeździłam dużo pociągami i nigdy czegoś takiego nie widziałam – pisze użytkowniczka Facebooka.

– Dla mnie to jest niepojęte, aby w ten sposób okazywać swoją wiarę, nienormalne, a nagana dla obsługi pociągu – komentuje inna.

– Przestrzeń publiczna to nie miejsce na obrzędy religijne – brzmi kolejny komentarz.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna