Kobieta ożeniła się sama ze sobą. Nie zgadniecie, ile wytrzymała

Influencerka wzięła ślub sama ze sobą. Dzień później chce się rozwieść
Sofi Maure | fot. Twitter

Kobieta wzięła ślub sama ze sobą i… długo w tym związku nie wytrzymała! Brytyjski dziennik „The Independent” opisał historię hiszpańskiej influencerki, która – ni stąd, ni zowąd – postanowiła „ożenić się”. Któż byłby najwłaściwszym kandydatem dla tak niesamowicie sławnej postaci, której konta społecznościowe obserwuje ponad pół miliona osób? Influencerka najwyraźniej uznała, że najlepszym wyjściem będzie związanie się… ze sobą – aż śmierć jej z nią nie rozłączy!

REKLAMA

Trudno powiedzieć, z czego znana była wcześniej hiszpańskojęzyczna influencerka Sofi Maure, której brytyjski dziennik poświęcił cały artykuł. Zapewne – jak to zwykle bywa w przypadku internetowych celebrytów – była „znana z tego, że jest znana”. Teraz jest już znana z czegoś innego – atrakcyjna brunetka postanowiła wstąpić w związek małżeński! Na swoim koncie na Twitterze ogłosiła, że bierze ślub… sama ze sobą! Post z dwoma zdjęciami w sukni ślubnej pojawił się tam 19 lutego.

Ponad 500 tys. fanów, którzy obserwują Sofi na Twitterze, Instagramie i TikToku, podzieliło się. Niektórzy błyskotliwie stwierdzili, że bierze ślub sama ze sobą tylko po to, aby zwrócić na siebie uwagę. To musiał być dla nich szok, zważając na to, z czego Sofi utrzymywała się do tej pory.

REKLAMA

Inni pozostali wierni decyzjom swojej ulubionej, internetowej celebrytki. Życzyli jej szczęścia i wspierali miłymi słowami.

Influencerka ożeniła się sama ze sobą. Kobieta nie wytrzymała w tym związku pełnej doby!

Nic nie wskazywało na to, że ślub się nie udał. Następnego dnia tysiące obserwujących oczekiwały kolejnych wieści od swojej – już żonatej – ulubienicy. Jakież musiało być ich zdziwienie, kiedy nadeszły katastrofalne wiadomości. Tuż po nocy poślubnej, następnego dnia, Sofi poinformowała, że źle czuje się w związku ze sobą.

„Ożeniłam się, ale nie mogę już tego znieść. Sprawa rozwodu jest realna” – napisała Sofi na Twitterze.

Fani znów się podzielili. Tym razem komentarze były już przepełnione ironią. Fani zalecali Sofi znalezienie dobrego prawnika, aby sprawiedliwie podzielić majątek. Inni byli zachwyceni planowanym rozwodem influencerki. Jeden z fanów zaproponował, że może wyjść w następnej kolejności za niego. „Będę ci robił dietetyczne naleśniki” – kusił potencjalną rozwódkę.