fot. Pixabay

Kwitnące uprawy mogą pięknie wyglądać na zdjęciach, ale czy wypada chodzić komuś po polu i zadeptywać rośliny, żeby wstawić kilka fotografii na Instagram? Popularny TikToker Michał Nowacki, znany w internecie pod nickiem „Rolnik NIEProfesjonalny”, nie wytrzymał i wyraził zdanie na temat sesji zdjęciowych na jego polu. „Niektórzy mam wrażenie, że tego nie kumają, że to jest nasza praca” – mówi z oburzeniem w krótkim filmie na TikTok.

Na polno-instagramowych zdjęciach od latu króluje rzepak. Na fotografii w samym środku „żółtego morza” można się świetnie zaprezentować. Kilka tygodni temu była ku temu okazja, ale rzepak już przekwitł, więc amatorzy fotografii musieli przerzucić się na pozowanie przy innych uprawach. Pszenica i jęczmień już skoszone, więc wybór pada na słoneczniki. Jeden z rolników, który akurat uprawia słonecznik, wypowiedział się w internecie na temat sesji zdjęciowych na polach. Nie kryje oburzenia.

Spędzają na polu nawet kilkadziesiąt minut. „Pani sobie popie******* w tych słonecznikach już tak z pół godziny”

Jak mówi w filmie na TikTok „Rolnik NIEProfesjonalny” – kobiety potrafią zatrzymywać auta i spędzać na polu nawet kilkadziesiąt minut, podczas robienia sobie zdjęć.

„Pani sobie popie***** w tych słonecznikach już tak z pół godziny, depcząc ten bobik, no ale muszą być piękne zdjęcia samosiewów słonecznika” – powiedział wyraźnie zirytowany „Rolnik NIEProfesjonalny” na TikToku.

Ale po co denerwować się o jakąś sporadyczną sesyjkę? Okazuje się jednak, że to wcale nie takie sporadyczne. Już 24 godziny później Michał Nowacki znów udostępnił w sieci film.

„To nie jest sytuacja jednostkowa, bo te sytuacje zdarzają się praktycznie codziennie. Do osób, które nie widzą w tym złego… Może do was do pokoju niech ktoś wejdzie i pochodzi bez pytania, po waszych działkach prywatnych, po waszych ogródkach i wtedy zobaczymy czy będziecie tak samo reagowali” – mówił do internautów. „Niektórzy mam wrażenie, że tego nie kumają, że to jest nasza praca, nasze pieniądze, nasz teren, nasze uprawy i powinno się po prostu czyjąś własność szanować”.

@rolnik.nieprofesjonalny

😑 Poszanowanie pracy rolnika odc. 174849 #foryoupage #fyp

♬ dźwięk oryginalny – Michał Niepro


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę