Kolejny atak na kobietę w Warszawie. Agresorem pijany 55-latek

Agresor
Fot. Straż Miejska Warszawa

W Warszawie doszło do kolejnego w ostatnim czasie ataku na kobietę. Zaledwie kilka dni po brutalnej napaści na 25-letnią Białorusinkę przy ulicy Żurawiej, tym razem ofiarą padła 30-latka, na którą rzucił się napastnik u zbiegu ulic Targowej i Okrzei.

REKLAMA

Jak informuje stołeczna Straż Miejska, 29 lutego funkcjonariusze udali się na patrol. W pewnym momencie, w pobliżu skrzyżowania ulic Targowej i Okrzei zauważyli agresywnego mężczyznę, który szarpał młodą kobietę.

– Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. 30-latka poinformowała ich, że została przez mężczyznę uderzona i obrzucona wulgarnymi wyzwiskami. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, znieważał strażników i próbował się oddalić z miejsca zdarzenia mimo wydawanych mu poleceń – informuje straż miejska.

REKLAMA

Agresywny 55-latek został zatrzymany

Funkcjonariusze wezwali na miejsce zdarzenia wsparcie i z pomocą drugiego patrolu obezwładnili napastnika. Jak się okazało, 55-letni mężczyzna miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Został więc zatrzymany przez policjantów.

– Podczas przeszukania napastnika ujawniono przy nim portfel, w którym znajdowały się dwa dowody osobiste – jeden jego, drugi nieznanej osoby. 55-letni mężczyzna nie chciał ujawnić, w jaki sposób wszedł w posiadanie cudzego dokumentu – wskazali strażnicy miejscy.