Koło Włocławka matkę z dziećmi potrącił pociąg! Wszyscy nie żyją!

Dziś w Walentowie koło Włocławka w Kujawsko-pomorskiem doszło do tragedii na torach kolejowych. Matka (31 l.) i dwójka jej dzieci zostali potrąceni przez pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Przyczyny tragedii są dopiero ustalane.

   

Wiadomo jednak, że kobieta z synem i córką jechali na rowerach. Wszyscy przejeżdżali przez tory akurat w momencie, gdy nadjechał pociąg.

– Około 7:25 policjanci otrzymali informację o wypadku do którego doszło na niestrzeżonym przejeździe. Kobieta z dzieckiem została potrącona przez pociąg. Chwilę później nadjeżdżający z przeciwka skład także uderzył w rodzinę – mówi w rozmowie z Fakt24 st.sierż. Anita Szefler-Ciupińska z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. Policja poinformowała również, że kobieta miała 31 lat, a dzieci po 8 lat. Mieszkali w gminie Lubień.

   

Miejsce zdarzenia jest zabezpieczone przez policję i straż pożarną. Policjanci oraz komisja kolejowa mają teraz wyjaśnić przyczyny i okoliczności wypadku. Komunikacja kolejowa na odcinku Łódź – Gdynia jest wstrzymana.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News