Komoda przygniotła dziewczynkę. Jej stan jest krytyczny!

We wsi Krępa Słupska w województwie pomorskim na 5-letnią dziewczynkę przewróciła się komoda. Dziecko w stanie krytycznym trafiło do pobliskiego szpitala, zaś sprawę zaczęła badać policja.

   

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Słupsku przyjął dziewczynkę w piątek około godziny 14:00 w krytycznym stanie. Na początku zostały jej wykonane niezbędne badania, zaś następnie przeniesiono ją na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. Skutki wypadki doprowadziły do tego, że obecnie 5-latka walczy o życie.

Według wstępnych, jeszcze niepotwierdzonych ustaleń, na dziewczynkę spadł tzw. słupek meblowy, który ją przygniótł. W tym czasie w domu przebywała jeszcze trójka innych dzieci. Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia, pierwszej pomocy 5-latce udzielał dzielnicowy, który jako pierwszy pojawił się na miejscu wypadku.

   

Po kilku kolejnych minutach od zgłoszenia na numer alarmowy, w mieszkaniu zjawili się lekarze z karetki pogotowia, którzy podjęli decyzję o przewiezieniu dziewczynki do szpitala. Całą sprawą zaczęła zajmować się policja, której zadaniem będzie ustalenie, jak doszło do tego nieszczęśliwego wypadku.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News