We wsi Krępa Słupska w województwie pomorskim na 5-letnią dziewczynkę przewróciła się komoda. Dziecko w stanie krytycznym trafiło do pobliskiego szpitala, zaś sprawę zaczęła badać policja.

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Słupsku przyjął dziewczynkę w piątek około godziny 14:00 w krytycznym stanie. Na początku zostały jej wykonane niezbędne badania, zaś następnie przeniesiono ją na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. Skutki wypadki doprowadziły do tego, że obecnie 5-latka walczy o życie.

Według wstępnych, jeszcze niepotwierdzonych ustaleń, na dziewczynkę spadł tzw. słupek meblowy, który ją przygniótł. W tym czasie w domu przebywała jeszcze trójka innych dzieci. Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia, pierwszej pomocy 5-latce udzielał dzielnicowy, który jako pierwszy pojawił się na miejscu wypadku.

Po kilku kolejnych minutach od zgłoszenia na numer alarmowy, w mieszkaniu zjawili się lekarze z karetki pogotowia, którzy podjęli decyzję o przewiezieniu dziewczynki do szpitala. Całą sprawą zaczęła zajmować się policja, której zadaniem będzie ustalenie, jak doszło do tego nieszczęśliwego wypadku.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna