Burza
Fot. Zjawiska Meteorologiczne – Lubuskie Facebook

Przebywanie na zewnątrz podczas burzy nigdy nie jest dobrym pomysłem z uwagi na potencjalne niebezpieczeństwo. Nie pomyślało o tym dwóch wędkarzy, którzy mimo tego udali się do wody w celu łapania ryb. Do sieci trafiło nagranie z tego zdarzenia.

Wideo przedstawiające potencjalne niebezpieczeństwo czyhające podczas burzy zostało zamieszczone na profilu Zjawiska Meteorologiczne – Lubuskie na Facebooku. Widać na nich dwóch mężczyzn, którzy mimo burzy udali się nad jezioro.

Taka decyzja mogła się skończyć dla nich tragicznie. Na materiale widać, jak wiatr staje się coraz silniejszy, a grzmoty coraz bardziej słyszalne. Mimo to, obaj nie zamierzali wyjść z wody.

W efekcie wędka jednego z mężczyzn dwukrotnie wylądowała w jeziorze po mocnym uderzeniu pioruna. Za pierwszym razem wyjął ją z wody i próbował łowić dalej, ale za drugim razem obaj postanowili wyjść z wody.

– UWAGA! Nigdy nie powtarzajcie zachowań przedstawionych na filmie poniżej! Rozumiemy miłość do wędkowania, ale to już jest igranie ze swoim życiem. Oglądajcie do końca! – ostrzegają eksperci administrujący profilem Zjawiska Meteorologiczne – Lubuskie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę