REKLAMA

Jarosław Olechowski
Fot. Jarosław Olechowski Instagram

Na Instagramie należącym do Jarosława Olechowskiego, byłego szefa „Wiadomości” pojawiło się sporo zdjęć z jego zagranicznych podróży. Spora część z nich została wykonana na terenie Rosji, co wywołało mnóstwo komentarzy w sieci.

REKLAMA

Jak podaje NIK, były szef „Wiadomości” był najlepiej opłacanym pracownikiem mediów publicznych – w 2020 roku otrzymał 965,5 tys. zł, rok później 1,1 mln zł, a w 2022 roku – 1,5 mln zł. Do tego podpisano z nim kilka umów cywilnoprawnych o łącznej wartości 2,3 mln zł brutto.

W ostatnich dniach na Instagramie Olechowskiego pojawiły się zdjęcia przedstawiające jego podróże do Dubaju, Nowego Jorku, Włoch czy Francji. Widać na nich również jego żonę; para prezentowała swoje luksusowe życie i markowe ubrania.

REKLAMA

Jak zauważył Szymon Jadczak z „Wirtualnej Polski”, jedno z opublikowanych przez Olechowskiego zdjęć pochodzi z rosyjskiego Petersburga. Od razu po publikacji tej informacji w sieci zawrzało.

– Nie wierzę, że Jarosław Olechowski wrzucił wczoraj zdjęcie z wycieczki do Rosji. To musi być włam na konto. B. szef Wiadomości TVP na wakacjach w mieście Putina? Nie chce mi się w to wierzyć. Przecież Reset, Cenckiewicz, Rachoń… – napisał na portalu X (dawnym Twitterze) dziennikarz WP Szymon Jadczak.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA