53-latek zatrzymany za znęcanie się nad kotem
fot. Pixabay

Zaginięcie 16-latka z Wrocławia z makabrycznym finałem! W poniedziałek wieczorem Sebastian wyszedł z domu i udał się do sklepu. Miał wyjść tylko po picie i zaraz potem wrócić. Od tamtej pory nie było z nim żadnego kontaktu. Rozpoczęły się poszukiwania, które zakończyły się w sobotę. Niestety – finał nie był szczęśliwy. We Wrocławiu znaleziono zwłoki 16-letniego Sebastiana. Dziadek ofiary przekazał, że jego ciało było związane.

16-letni Sebatian zaginął w poniedziałek ok. godz. 22:00 na wrocławskich Krzykach. Nastolatek wyszedł z domu przy ul. Zaporoskiej, skąd miał się udać do pobliskiego sklepu spożywczego – podaje „Wirtualna Polska”. Mamie powiedział, że idzie po picie i zaraz wróci.

Sebastian nie wracał jednak przez dłuższy czas, wiec jego matka zaczęła się niepokoić. Próbowała skontaktować się z synem telefonicznie, ale urządzenie 16-latka było wyłączone. Wkrótce rodzina Sebastiana zgłosiła jego zaginięcie na policję.

Makabryczny finał poszukiwań 16-letniego Sebastiana z Wrocławia. W sobotę odnaleziono zwłoki nastolatka – chłopak został zamordowany

Tego samego dnia rozpoczęły się poszukiwania nastolatka. Rodzina poprosiła o pomoc w odnalezieniu Sebastiana – udostępniono rysopis i zdjęcie. Poszukiwania trwały jeszcze przez kilka dni.

W sobotę, 9 września, rodzina zaginionego przekazała makabryczną wiadomość. Sebastian został zamordowany. Tę samą informację media otrzymały od matki i dziadka chłopca, Adama Mazurkiewicza. Mężczyzna opisał wstrząsające okoliczności śmierci jego wnuka.

„Zwyrodnialcy zabili mi wnuczka Sebastiana lat 16. Wyszedł z domu 04.09.2023 roku po godzinie 22.00 do pobliskiej Żabki po picie do szkoły, znaleziono go związanego, nieżywego na terenie Wrocławia. Proszę o informacje dotyczące osób, które z nim przebywały lub go widziały w celu ujęcia sprawców pod numerem tel. 600 820 008 lub z najbliższą jednostką policji” – apeluje dziadek 16-latka, cytowany przez „wp.pl”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę