Poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke miał wypadek drogowy. Kierowane przez niego auto zderzyło się z ciężarówką .

Miejscowa policja informuje, że wypadek miał miejsce w poniedziałek, 21 grudnia w Otwocku przy ul. Kraszewskiego koło godziny 20:30.

– Kierujący Fiatem Punto 78-letni kierowca, włączając się do ruchu, uderzył w prawidłowo jadącą ciężarówkę marki SCANIA, którą kierował 23-letni kierujący – poinformowała w rozmowie z Faktem oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku, sierż. sztab. Paulina Harabin.

– Przy skręcie w prawo otarłem się o felgę ciężarówki. Został obdarty tylko kurz, także nic poważnego mi się nie stało – powiedział w Fakcie Korwin-Mikke. – Było ciemno, ślisko. A jako że mam zapalenie spojówek, to założyłem okulary. W pewnym momencie je zdjąłem i się stało. Niewiele brakowało, a żadnego zdarzenia by nie było – zaznaczył.

Na miejscu pojawiła się policja. Sierż. sztab. Paulina Harabin dodała, że obaj kierowcy byli trzeźwi i nikomu nic poważnego się nie stało. – Nikt na miejscu nie został ukarany mandatem. Policja sprawdza teraz, czy 78-letni kierowca miał uprawnienia do kierowania pojazdem – dodaje.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę