REKLAMA

niemowlę
fot. Unsplash

Do skandalicznego wręcz zdarzenia doszło w Stanach Zjednoczonych. Kobieta z Missouri trafiła przed sąd pod zarzutem zabicia własnego dziecka. Mająca zaledwie miesiąc dziewczynka została włożona do piekarnika, choć matka upiera się, że pomyliła go z kołyską.

REKLAMA

Jak przekazali funkcjonariusze z Departamentu Policji w Kansas City, w piątkowe popołudnie trafiło do nich zgłoszenie o zatrzymaniu oddechu u niemowlęcia. Na miejsce od razu zostały zadysponowane służby, w tym pogotowie i policja.

Po przybyciu znaleziono miesięczne dziecko, które nie reagowało i miało poparzenia na ciele. Do tego dostrzeżono zwęglone ubranie, które przylgnęło do jej pieluszki. Niestety, medycy stwierdzili śmierć niemowlęcia na miejscu.

REKLAMA

Matka może mieć problemy psychiczne

Dziadek dziewczynki przekazał policji, że kilka godzin wcześniej zadzwoniła do niego Mariah i przekazała mu, że „z dzieckiem jest coś nie tak i musi wrócić do domu”. Matka miała powiedzieć członkom rodziny, że przez przypadek umieściła córkę w piekarniku, a nie w łóżeczku.

Zrozpaczona przyjaciółka kobiety przyznała, że matka mogła mieć problemy ze zdrowiem psychicznym. Została przewieziona do komendy policji na przesłuchanie, podczas którego powołała się na prawo do zachowania milczenia

REKLAMA

REKLAMA