Kreatywność brazylijskiego gangstera. Chciał ucieć z więzienia.. przebrany za córkę! [WIDEO]

Jeden z więźniów przesiadujących w więzieniu w Rio de Janeiro, Clauvino da Silva pokusił się o nietypową próbę ucieczki. Jego pomysłem było przebranie się za swoją 19-letnią córkę. Plan jednak spełzł na niczym i strażnicy przyłapali go na gorącym uczynku.

   

Clauvino da Silva jest byłym liderem gangu, specjalizującego się w przemycie narkotyków. Jego pomysł na ucieczkę z więzienia w stolicy Brazylii okazał się hitem w Internecie. Gangster spróbował wykorzystać widzenie ze swoją 19-letnią córkę i przebrać się za nią tego samego dnia, w którym doszło do odwiedzin.

Da Silva przywdział obcisłe spodnie jeansowe, różową koszulkę i perukę. Najlepszym sposobem na oszukanie strażników miała być jednak silikonowa maska, specjalnie przygotowana do tego celu. Patrolujący zwrócili jednak uwagę na poddenerwowanie, które było dostrzegalne w zachowaniu przebranego gangstera. W ten sposób udało im się udaremnić tą kreatywną próbę ucieczki, a chcąc ostrzec innych przed tego typu oszustwami, opublikowali w sieci zdjęcie i nagranie, na którym mężczyzna zdejmuje swoje przebranie.

   

W wyniku dochodzenia okazało się, że da Silva planował opuścić więzienie przez główne wyjście, zostawiając tym samym w środku swoją córkę. Dodatkowe śledztwo ma wykazać, czy kobieta była poinformowana o planie swojego ojca. Efektem nieudanego planu było przesunięcie gangstera do więzienia o zaostrzonych środkach bezpieczeństwa.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News