Krewny przyłapany na molestowaniu dzieci! Ojciec ofiar był bezwzględny!

REKLAMA

W stanie Wirginia w USA mężczyzna przyłapał krewnego na wykorzystywaniu seksualnym swoich dzieci. Karę fizyczną wymierzył mu sam od razu.

Wszystko wydarzyło się w Wirginii. Tu przyjechał z Karoliny Północnej 60-letni Mark Stanley w odwiedziny do rodziny. Gospodarz wstał w nocy, aby sprawdzić czy dzieci śpią.

REKLAMA

Nie spodziewał się jednak tego, co zobaczył wchodząc do pokoju swoich pociech (2 i 3 lata). Oczom ojca ukazał się widok „nagiego od pasa w dół” krewnego. Zadał więc pytanie, co krewny robi w pokoju dzieci. Został jednak wypchnięty za drzwi. Mężczyzna starał się je zamknąć, ale ojciec dostał się do pomieszczenia i wymierzył sprawiedliwość pięściami.

Gdy na miejsce przyjechali policjanci, ojciec celował z broni do pedofila. Sprawcę przewieziono do szpitala na leczenie, a następnie przetransportowano do więzienia w Rappahannock z zarzutem napaści.

Pod opiekę lekarzy trafiły również dzieci. Ojcu ofiar molestowania seksualnego na razie nie postawiono żadnych zarzutów. Aktualnie w sprawie jest prowadzone śledztwo. Jak poinformowała policja, interwencja służb prawdopodobnie zapobiegła śmierci 60-letniego sprawcy.

REKLAMA