Krowa w osobówce pod Poznaniem!

Wszyscy czasami oglądamy śmieszne filmiki pokazujące jak np. w Azji ludzie przewożą zwierzęta na motorach albo w autach osobowych. Okazuje się, że taki folklor transportowy mamy także obecny w naszym kraju. Przykładem był nietypowy pasażer nagrany w okolicach Poznania. Tu właśnie ktoś przewoził na tylnym siedzeniu cielaka. Nie jest to zresztą nowość na terenie Wielkopolski, bo były już przypadki takiego transportowania zwierząt hodowlanych.

   

Nietypowe zdarzenie miało miejsce w powiecie poznańskim w miejscowości Mrowino. Tu inni zmotoryzowani uchwycili na zdjęciu cielaka, który siedział na tylnym siedzeniu samochodu osobowego. Fotografia momentalnie ukazała się w mediach społecznościowych.

Opinie pojawiające się pod tym zdjęciem są raczej zawsze utrzymane w tym samym tonie. Internauci krytykują nieodpowiedzialnego kierowcę. Znaleźć można jednak i tolerancyjne wpisy. – Padał deszcz i trzeba sobie radzić – czytamy w jednym z nich.

   

Może to wielu czytelników zaskoczyć, ale krowa jadąca osobowym autem to żadne novum. Podobne zdarzenie miało miejsce parę miesięcy wstecz w Kaliszu. Dokumentuje to nagranie bliźniaczo podobnej sytuacji – poniżej:

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News