REKLAMA

zbrodnia
fot. Unsplash

Awantura w Ząbkach pod Warszawą zakończyła się krwawym incydentem. 54-letni mężczyzna wpadł w furię na widok nowego partnera jego byłej żony. Nie wytrzymał i wpakował 42-letniemu konkubentowi jego ex nóż… w odbyt.

REKLAMA

Jak podaje Planeta.pl – do zdarzenia doszło kilka dni temu w podwarszawskich Ząbkach. Lokalna policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie ranionym nożem. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli 54-letniego nożownika, jego byłą 41-letnią żonę oraz ofiarę – 42-latka z nożem… w wiadomym już miejscu.

Jak się okazuje, 54-latek był pijany w sztok, kiedy doszło do niepochlebnego czynu. Poszło oczywiście o kobietę – jej były partner nie wytrzymał, kiedy weszła do jego mieszkania z obecnym partnerem. Chwycił za ostrze i ugodził przeciwnika. Nie wiadomo do końca, w jaki sposób nóż znalazł się właśnie w tak niedostępnym miejscu. Być może 54-latek skorzystał ze strategii, bazującej na efekcie zaskoczenia.

REKLAMA

Napastnik trafił do policyjnej celi. Sąd zadecydował, że zostanie wobec niego zastosowany środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu, zanim sędzia orzeknie o karze dla 54-latka.

W momencie ataku, nożownik miał we krwi 2,8 promila alkoholu. Za zranienie 42-letniego konkubenta jego byłej żony grozi mu do trzech lat więzienia.

REKLAMA

REKLAMA