REKLAMA

12-latka zaatakowana przez nożownika w Rzeszowie, Baranówka
fot. Twitter | @Policja_KSP

W poniedziałek po południu 12-letnia dziewczynka została zaatakowana przez nieznanego sprawcę na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mężczyzna ranił dziecko ostrym narzędziem, a potem uciekł. Policja informuje o trwających poszukiwaniach przestępcy.

REKLAMA

Jak informuje RMF FM, powołując się na doniesienia zespołu prasowego podkarpackiej policji – atak miał miejsce w poniedziałek, przed godz. 17:00, na osiedlu Baranówka w Rzeszowie.

„Dziecko zostało przewiezione do szpitala. Na miejscu cały czas pracują policjanci. Trwają czynności wyjaśniające i poszukiwanie sprawcy” – powiedziała rozmowie z portalem rzeszow.naszmiasto.pl Anna Klee z KWP w Rzeszowie.

REKLAMA

Trwa obława za nożownikiem, który zaatakował w Rzeszowie 12-letnią Ukrainkę. Napastnik zadał dziewczynce kilka ciosów nożem

Portal rozmawiał także ze świadkami zdarzenia. Według ich relacji do ataku na dziewczynkę miało dojść przed blokiem przy ul. Mikołajczyka. Sprawca podszedł do 12-latki od tyłu, a następnie zadał jej kilka ciosów nożem w szyję i twarz.

Policjanci są na etapie ustalania okoliczności zdarzenia. W międzyczasie trwają poszukiwania sprawcy.

REKLAMA

Na razie nie wiadomo, w jakim stanie jest ofiara. Nie podano również szczegółów, dotyczących narzędzia, jakim posłużył się napastnik podczas krwawego ataku. Jak podaje polsatnews.pl – poszkodowana dziewczynka jest narodowości ukraińskiej i od dłuższego czasu mieszka w Polsce.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA