Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz znana jest z ostrych wypowiedzi, a czasami są to stwierdzenia nawet absurdalne. Tym razem jednak trafiła na godnego przeciwnika. Pojedynek słowny odbył się na Twitterze. Oponentem był PSL. Przeskakiwanie się w argumentacji dotyczyło rolnictwa i wsi, ale przeciwnicy szybko zboczyli z tematu.

„PSL, nie chowaj się! To wy pasożytujecie na wsi i polskich rolnikach. Uwłaszczyliście się na przemyśle z rolnictwem związanym, gnębicie swych sąsiadów rolników. Podnieśliście z PO wiek emerytalny waszych kobiet ze wsi aż o 12 lat! PSL! Na kolana i przeproście!” – rozpoczęła Pawłowicz.

Riposta ludowców była szybka. „Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki. Oddamy jak się zobaczymy w Sejmie. Do tego czasu nie panikuj i się trzymaj. Pamiętaj: i tak Cię kochamy” – napisała osoba prowadząca konto PSL.

To nie koniec, bo Krystyna Pawłowicz musiała odeprzeć atak. – „Na waszą jałową miłość czeka w Słupsku Biedroń. Powodzenia” – odparła.

Czy resztki zdrowego rozsądku będą zaporą do przeniesienia niewyszukanych stwierdzeń na salę sejmową w tym partyjnym konflikcie? Miejmy nadzieję.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę