Krystyna Pawłowicz znów szokuje. Tymi słowami rozgniewała internautów!

Fot. Facebook.com/KrystynaPawlowicz

Krystyna Pawłowicz – była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, a teraz sędzia Trybunału Konstytucyjnego – co jakiś czas szokuje swoim zachowaniem lub wypowiedziami. Nadszedł czas kolejnej burzy, którą Pawłowicz wywołała swoim komentarzem pod zmontowanym zdjęciem, na którym widać Donalda Tuska i Hitlera. „Obrzydliwe. Obrzydliwe po stokroć. „Nie powinno być miejsca dla takich ludzi w polityce i w wymiarze sprawiedliwości” – zareagował na słowa sędzi jeden z internautów.

REKLAMA

Krystyna Pawłowicz powraca… w swoim stylu. Już niejednokrotnie pokazała, że nie gryzie się w język i zachowuje się tak, jak jej się w danym momencie podoba. Tym razem sędzia Trybunału Konstytucyjnego dopiekła, nie komu innemu, jak Donaldowi Tuskowi. 31 sierpnia były premier wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie, na którym jest on oraz dwójka jego wnuków, oglądających bajkę o Kubusiu Puchatku.

„Niedziela bez Kubusia Puchatka, Prosiaczka i przyjaciół? Niemożliwe. Chociaż – jak widać – nie wszyscy są zainteresowani. Swoją drogą, gdyby wszyscy politycy raz w tygodniu odwiedzali stumilowy las i jego mieszkańców, świat byłby pewnie o wiele lepszy” – napisał Donald Tusk pod rodzinnym zdjęciem.

Jak to w internecie bywa, użytkownicy sieci szybko zaczęli majstrować przy fotografii. Jeden z twitterowiczów wrzucił na portal przerobioną fotografię, na której widać Adolfa Hitlera, wklejonego w ekran telewizora, zamiast bohaterów „Stumilowego Lasu”. Wpis ze zdjęciem zobaczyła Krystyna Pawłowicz, która postanowiła jeszcze bardziej dopiec liderowi Platformy Obywatelskiej.

REKLAMA

„A który to Hitler…?” – zapytała złośliwie Pawłowicz.

Z pewnością była posłanka wiedziała, jak to się skończy. Po zasianiu wiatru, szybko zebrała burzę, a z klawiatur internautów szybko wylały się pod jej komentarzem słowa krytyki.

„Co to jest za prymitywna osobnica, ta nasza sędzia TK…” – napisała Kataryna, jedna z najpopularniejszych blogerek politycznych.

Nie była osamotniona. Pod komentarzem Krystyny Pawłowicz zebrało się sporo negatywnych, wobec jej wpisu, wypowiedzi.

REKLAMA

„Obrzydliwe. Obrzydliwe po stokroć. Nie powinno być miejsca dla takich ludzi w polityce i w wymiarze sprawiedliwości”

„Ta pani kompromituje nie tylko siebie, ale przede wszystkim urząd, który sprawuje”

„Niepojęte jest, że sędzia Trybunału Konstytucyjnego zamieszcza wpisy, w których opozycja zostaje porównana do Hitlera…”

– czytamy pod komentarzem sędzi TK.