Krzysztof Bosak rzuca wyzwanie pozostałym kandydatom na prezydenta. Chce debaty na argumenty

Kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak wezwał w środę wszystkich pozostałych polityków ubiegających się o najwyższy urząd w państwie do wspólnej debaty.

   

– Już wzywamy także wszystkich kandydatów, którzy zdołają się zarejestrować, do debat wyborczych. Apelujemy: nie unikajcie szanowni państwo debaty, debaty to kwintesencja rywalizacji politycznej, pokażmy, że wierzymy w swoje oferty, w swoje argumenty – powiedział Bosak na konferencji prasowej.

   

– To, że ktoś jest namaszczany przez sondażownie czy media jako pretendent do wejścia do drugiej tury, to jeszcze nie znaczy, że do niej wejdzie, warto powalczyć o zaufanie, ja o to zaufanie będę walczył – podkreślił kandydat Konfederacji.

W wyborach prezydenckich, które odbędą się 10 maja, poza posłem Konfederacji Krzysztofem Bosakiem, kandydują: urzędujący prezydent Andrzej Duda, wicemarszałek Sejmu i posłanka KO Małgorzata Kidawa-Błońska, europoseł Lewicy Robert Biedroń, lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz oraz jako kandydat niezależny dziennikarz Szymon Hołownia. Swój start zapowiada także kojarzony ze środowiskiem Radia Maryja były europoseł PiS Mirosław Piotrowski.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News