Jedna z legend polskiej sceny muzycznej, Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala na skutek zakażenia koronawirusem. W mediach informowano, że piosenkarz znajduje się w ciężkim stanie. Pojawiły się nowe wiadomości na ten temat.

W ostatni wtorek artysta za pośrednictwem swojego konta na Facebooku poinformował o zakażeniu i hospitalizacji. „Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę!. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę” – napisał.

Po tym, jak w mediach zaczęto wieszczyć o ciężkim stanie Krawczyk, serwis Plejada postanowił skontaktować się z żoną piosenkarza, Ewą. „Mój mąż nawet nie leży pod respiratorem. Ma łagodną formę koronawirusa” – uspokoiła.

We wtorkowym wpisie Krawczyk zaznaczył również, że był szczepiony. „Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę!” – podsumował.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę