fot. Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic . commons.wikimedia.org

,,Świat Według Kiepskich” to serial, który od 22 lat zbiera znakomite wyniki oglądalności. Choć w ostatnich latach nie ma już tego uroku, co na samym początku, to i tak wiele osób śledzi losy bohaterów. Czy wiadomo już, kto zastąpi Ryszarda Kotysa, który wcielał się w rolę Mariana Paździocha?

Serialowa żona niedawno zmarłego Ryszarda Kotysa, Renata Pałys zdradziła nie tak dawno, że aktualnie trwają prace nad kolejnymi odcinkami serialu. Nagła śmierć serialowego Mariana Paździocha zaburzyła jednak nieco plany reżyserów.

Telewidzowie zgodnie uważają, że nikomu nie uda się wcielić w role Arnolda Boczka czy Mariana Paździocha tak, jak właśnie Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys. Radio ZET podało, że produkcja nie planuje zastąpić tych bohaterów innymi postaciami.

Okazuje się zatem, że ,,Świat Według Kiepskich” będzie kontynuowany bez uzupełnienia obsady. Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa żona Ferdka Kiepskiego niedawno przyznała, że tuż po śmierci Krystyny Feldman serial również się nie zatrzymał.

Fani spekulują, że w kolejnych odcinkach może za to pojawić się syn Mariana Paździocha. Trudno jednak stwierdzić, czy po odejściu Ryszarda Kotysa taki pomysł przyjmie się z pozytywnym odbiorem wśród telewidzów.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę