Ktoś wie co to za schody? – Cielecka spytała i się dowiedziała!

REKLAMA

Magdalena Cielecka, zdeklarowana przeciwniczka rządu polskiego, nie przepuszcza żadnej okazji, aby wyrazić swój przeciw przeciwko polityce PiS, skrytykować decyzje rządzących, czy zwyczajnie zadrwić.

Niedawno aktorka umieściła na Instagramie zdjęcie, gdzie ze zdziwioną miną pozuje na tle niedawno postawionego Pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku. Zdjęcie podpisała pytaniem „Ktoś wie co to za schody???”

Pomnik od początku budził wiele kontrowersji, nie było więc trudne do przewidzenia, że zdjęciem tym Cielecka rozpali dyskusję wśród internautów. Niektórzy z nich ocenili je jako obrzydliwe prostactwo, ktoś spytał autorkę „Ciekawe jak ktoś zrobi zdjęcie przy pomniku Pani bliskich, zadrwi robiąc przy tym idiotyczne selfie jak pusta nastolatka”.

REKLAMA

Znaleźli się również obrońcy aktorki. Jeden z internautów napisał „Kolejna cholerna świętość. Nie rusz, nie pokazuj, nie ironizuj… Wkrótce wpiszą schody na listę symboli religijnych. Nabrudzisz na schodach, obrazisz czyjeś uczucia religijne. Ludzie, trochę dystansu!!!”

ktoś wie co to za schody??? #steps #monument #strangestatue #oczomniewierzę #omg #publicspace #pomniksmoleński

Post udostępniony przez magda c (@cielecka_magda.official)

REKLAMA

Podziel się: