Athena Strand
Fot. New York Post

7-letnia Athena Strand z Teksasu w USA została porwana przez kuriera, po czym zabita. Lokalna policja przekazała, że mężczyzna miał ją uprowadzić z domu, a następnie dopuścić się przerażającej zbrodni.

O sprawie informuje New York Post. Kierowca jednej z czołowych na świecie firm kurierskich miał dopuścić się przestępstwa 30 listopada. Około godziny 17:45 dziewczynka zniknęła ze swojego pokoju. Lokalna policja dowiodła, że kurier dostarczył paczkę do domu mniej więcej w tym samym czasie.

31-latek miał się przyznać do uprowadzenia dziewczynki i został oskarżony o zabójstwo i porwanie kwalifikowane. – Wiedzieliśmy na wczesnym etapie dochodzenia, że kierowca dostarczył przesyłkę mniej więcej w tym samym czasie, kiedy 7-letnia Athena, zaginęła – powiedział szeryf Lane Akin podczas piątkowej konferencji prasowej.

W piątek, 2 grudnia znaleziono ciało dziewczynki, jednak nie podano szczegółów i przyczyn jej śmierci. Wiadomo tylko tyle, że eksperci posiadają cyfrowe dowody na to, że to kurier dopuścił się zbrodni.

Wykazano, że dziewczynka miała umrzeć po około godzinie od opuszczenia domu. Jej ciało znajdowało się w odległości około 16 kilometrów od miejsca zamieszkania. Kurier jest obecnie przetrzymywany za kaucją w wysokości 1,5 miliona dolarów.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę