Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka podczas wywiadu udzielonego w czwartek Polskiemu Radiu oskarżyła Platformę Obywatelską o prowadzenie „narracji nienawiści”.

– PO funduje nam narrację nienawiści – mówiła Lichocka. – Postkomuna nie ma żadnych argumentów merytorycznych, jest niewiarygodna – podkreśliła, apelując do słuchaczy, by „nie dali się nabrać na propagandę nienawiści” prowadzoną przez partię Schetyny.

– Nie dajmy się nakręcić negatywnymi emocjami. Gdy PO uruchamia nienawiść, to nie ma miejsca na rozmowy o programie – stwierdziła Lichocka. Jej zdaniem osoby, które krytykują politykę PiS „to nie są prawdziwi Polacy”. – To są trolle, to jest trolling Platformy opłacany za ciężkie pieniądze – zauważyła.

Lichocka zaapelowała również do zwolenników partii Kaczyńskiego, by 13 października poszli na wybory i zagłosowali na PiS „choćby się waliło i paliło, choćby było gradobicie”. Tylko w ten sposób – zdaniem Lichockiej – można zagwarantować budowanie przez partię rządzącą Polski jako kraju powszechnego dobrobytu.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat