Linda wraca w wielkim stylu. „Psy 3. W imię zasad” biją rekordy

Choć najnowsza produkcja Władysława Pasikowskiego „Psy 3. W imię zasad” weszła do kin w drugiej połowie stycznia, to już można mówić o sukcesie frekwencyjnym filmu. W ciągu niespełna trzech tygodni trzecią część kultowej serii obejrzał już ponad milion widzów.

   

Według informacji pochodzących od dystrybutorów, dokładna ilość sprzedanych biletów wynosi 1010876. Już w pierwszy weekend „Psy 3” obejrzało prawie 400 tysięcy widzów, co oznacza, że pobity został frekwencyjny rekord pierwszej części cyklu z 1992 roku. Z kolei po dwóch tygodniach od premiery najnowszy obraz Pasikowskiego zgromadził w kinach więcej osób niż dwie poprzednie odsłony „Psów” przez cały okres kinowej dystrybucji.

Na tak dużą frekwencję w kinach z pewnością wpływ ma doborowa obsada znana z poprzednich odsłon trylogii. Jako Franz Maurer wystąpił Bogusława Linda, w obsadzie figurują również znani z „Psów” i „Psów 2: Ostatnia krew” Cezary Pazura czy Edward Linde-Lubaszenko, zaś oprócz nich na ekranie zobaczymy Artura Żmijewskiego, Jana Frycza, Arkadiusza Jakubika czy Mirosława Bakę.

   

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News