Była premier Ewa Kopacz w wywiadzie udzielonym Agnieszce Burzyńskiej w programie „Fakt Opinie” w dość oryginalny sposób porównała efekt ujawnienia przez „Gazetę Wyborczą” podsłuchanych rozmów Jarosława Kaczyńskiego.

„Przypomnę strasznie dawne czasy. To wtedy, kiedy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli żadnych strzelb, nie mieli żadnej broni nowoczesnej, która pozwoliłaby je zabić. Wie Pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura” – w ten sposób Ewa Kopacz odpowiedziała dziennikarce na pytanie dotyczące efektu publikacji w „Gazecie Wyborczej”.

Na reakcję internautów na te słowa nie trzeba było długo czekać. Polityk Platformy Obywatelskiej stała się szybko przedmiotem żartów. Po kilku godzinach była premier sama odniosła się do swojej wypowiedzi, nazywając ją „freudowską pomyłką”.

„Dzień rozpoczęłam od freudowskiej pomyłki. Wczoraj kupiłam książkę o dinozaurach dla mojego wnuka. Czytając swoją dzisiejszą wypowiedź sama się z siebie śmieję. Miłego końca tygodnia wszystkim życzę” – napisała na Twitterze Ewa Kopacz.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę