Użytkownicy internetu informują w mediach społecznościowych o coraz częstszym nielegalnym wieszaniu przez sztab Andrzeja Dudy wyborczych banerów urzędującego prezydenta.

Jeden z użytkowników Twittera zamieścił nawet krótki filmik wideo pokazujący bilbord Dudy umieszczony bez wymaganej zgody na ogrodzeniu jego posesji i przedstawiający jego zdejmowanie.

 – Moi znajomi do mnie dzwonią i pytają się: Norbert, co z tobą, że ten gość wisi u ciebie – mówi na filmie właściciel posesji, po czym zwraca się bezpośrednio do Dudy. – Nie uważam pana za mojego prezydenta, od kiedy pan łamie konstytucję, od kiedy stał się pan długopisem szarej eminencji. Następnie pan Norbert zdejmuje baner i zapowiada, że odniesie go do Państwowej Komisji Wyborczej z wnioskiem o ukaranie sztabu wyborczego prezydenta za „łamanie prawa”.

Inny przykład pochodzi z Sochaczewa.

„Przywróciłem ład i porządek prawny. Trzy plakaty Dudy, nielegalnie powieszone na płocie, zdjęte. Sztabowcy Dudy z Sochaczewa, w celu odebrania plakatów proszę się kontaktować z zarządem wspólnoty mieszkaniowej”, poinformował na Twitterze internauta Jarosław Koral.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę