Szał zakupowy trwa. Black Friday to okazja, na którą większość osób długo wyczekiwała. Ludzie potracili rozumy, włączył im się instynkt rywalizacji i walki. To, co dzieje się w sklepach jest prawdziwym sztormem!

W sklepach rozgrywają się dantejskie sceny. W Polsce już przed otwarciem sklepów, tłumy osób zbierają się tuż przed samym wejściem, by tylko przejść pod podnoszoną kratą jak najszybciej i dzięki temu dorwać tańszą o 30 złotych bluzkę. Odzież fruwa w powietrzu po całym sklepie, a zdezorientowani sprzedawcy ocierają pot z czoła. Klienci oszaleli przez promocje, rzucając się na towar jakby było to złoto! Ten dzień wygląda w Polsce przerażająco lecz w Stanach Zjednoczonych jest zdecydowanie gorzej. Tam ludzie nie mają żadnych hamulców! Dosłownie biją się o przeceniony towar, doszło już do okaleczeń, a nawet śmierci!

https://www.instagram.com/p/B5dBihcAVYz/?utm_source=ig_embed

Z wyliczeń „Black Friday Death Count” wynika, iż do tej pory z powodu niekontrolowanych zakupów i szaleństwa w Black Friday, na świecie zmarło 12 osób, a 117 klientów, chcąc skorzystać z okazji zostało rannych.

Skąd te drastyczne wyniki? Sami zobaczcie, jak naprawdę wygląda Black Friday w USA i jak zachowują się ludzie, którzy wręcz zdziczeli na widok przecenionego o 50% sprzętu RTV lub AGD.

 

 

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę