Znany aktor Maciej Stuhr podziękował na Facebooku internautom, którzy spopularyzowali w internecie jego film, komentujący przyznanie przez PiS prawie 2 miliardów złotych na propagandę telewizji publicznej, nie zaś na onkologię. W ciągu kilku dni wpis osiągnął 66 tys. polubień, 12 tys. komentarzy i rekordowe 180 tys. udostępnień.

We wtorkowym poście na FB Stuhr podkreślił z kolei, że środkowy palec pokazany w Sejmie w ostatni czwartek przez posłankę PiS Joannę Lichocką nie dotyczył tylko ludzi chorych na raka. Zdaniem aktora jest to również skomentowanie wcześniejszych działań partii Jarosława Kaczyńskiego.

„Czy fak pokazany konstytucji też był przypadkowy? Czy fak pokazany puszczy Białowieskiej był przypadkowy? Czy fak prezydenta ułaskawiającego Kamińskiego, mimo braku pełnomocnego wyroku był przypadkowy? Czy fak pokazywany opozycji, której wyłącza się mikrofony podczas przemówień, powtarzanie nieudanych głosowań, nocne przepychanie niewygodnych ustaw, hasełko Terleckiego »nie słuchaj ich«, gdy człowiek traci przytomność na mównicy to też przypadki?”, pyta Stuhr.

Aktor jest pewien, że prezydent Andrzej Duda nie wygra wyborów prezydenckich. „Wielu ludzi jest wściekłych na wasze butne, nieczułe rządy. I oni w końcu też pokażą Wam faka. Nie w Internecie, nie na ulicy. W najbliższym czasie, już w maju”, podkreśla Stuhr.

https://www.facebook.com/MaciekStuhr/posts/10159388817484689


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!