Macierewicz: Koronawirus nie jest zwykłą pandemią. To może być broń biologiczna!

Były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz przedstawił sensacyjną teorię na temat koronawirusa. Jego zdaniem tysiące zakażeń na całym świecie mogą być wynikiem celowego działania władz Chin.

– To co przeżywamy, to nie jest zwykła pandemia czy epidemia. To jest jednak sytuacja, w której należy rozważać, iż mamy do czynienia z zagrożeniem użycia broni biologicznej. Tak należy to interpretować – oświadczył Macierewicz na antenie Telewizji Trwam.

Czytaj także:  Odwołanie Ziobry przesądzone? PiS ma już jego następcę

Polityk PiS zwrócił uwagę, że wszystko zaczęło się w Chinach i podkreślił, że ten kraj ukrywał koronawirusa, a „lekarze próbowali ostrzec świat przed wielkim zagrożeniem”.

– Wielu polityków jasno tę kwestię diagnozuje. Pan prezydent Donald Trump niedawno tak właśnie mówił o sytuacji w Stanach Zjednoczonych, wskazując na Chiny jako państwo odpowiedzialne za ten biologiczny atak. Broń biologiczna jest jednym z najpotworniejszych narzędzi walki – powiedział Macierewicz i dodał, że wcale nie dziwi się politykom amerykańskim, że biorą pod uwagę taki właśnie scenariusz.

Czytaj także:  Arcybiskup Gądecki zakazuje promowania inicjatywy „Stop LGBT” na terenach kościelnych

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.