Macierewicz o rządzie Morawieckiego: Polacy mu wierzą, bo działa na rzecz narodu i wygrywa z koronawirusem!

Wiceprezes PiS Antoni Macierewicz w swoim cyklicznym felietonie „Głos Polski” w telewizji Trwam oświadczył, że Polacy bezgranicznie ufają rządowi Mateusza Morawieckiego. Zdaniem posła rząd doskonale radzi też sobie z pandemią koronawirusa.

   

Były szef resortu obrony pochwalił Polaków za wykazanie się „nieprawdopodobną dyscypliną, nieprawdopodobną zdolnością” w czasie pandemii oraz  za „słuchanie administracji, władz, rządu” i wykonywanie ich poleceń.

– Polacy wierzą temu rządowi, bo wiedzą, że ten rząd działa na rzecz narodu, że kieruje się wartościami narodowymi i troską, żeby z tej trudnej sytuacji wyjść obronną ręką – stwierdził.

   

Macierewicz podkreślił, że „Polacy, wtedy gdy mają zaufanie do władzy, są zdolni do niebywałych poświęceń, do olbrzymiej dyscypliny i olbrzymiego współdziałania i solidarności”. – Pokazywaliśmy to wielokrotnie w naszej historii i pokazaliśmy to raz jeszcze – zauważył poseł.

Polityk przekonywał, że dzięki PiS i rządowi Morawieckiego nasz kraj radzi sobie z pandemią COVID-19 o wiele lepiej niż większość krajów nią dotkniętych.

   

– Już ją poznaliśmy. Już wiemy, jak z nią skutecznie walczyć. Polska jest jednym z tych krajów, który robi to najlepiej – mówił Macierewicz w telewizji Trwam.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News