Macierewicz: Polska prezydenta Trzaskowskiego to będzie Polska cenzury, demoralizacji dzieci, rozbijania rodziny

REKLAMA

Wiceprezes PiS Antoni Macierewicz na antenie Polskiego Radia 24 skrytykował program wyborczy kandydata na prezydenta Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. Zdaniem byłego szefa resortu obrony wygrana Trzaskowskiego i objęcie przez niego najwyższego urzędu w państwie będzie równoznaczne ze „zniszczeniem Polski”.

– Rafał Trzaskowski wprost mówi o tym, że to jest jego program, taka będzie Polska. To będzie Polska cenzury, Polska demoralizacji dzieci, Polska rozbijania polskiej rodziny – charakteryzował poglądy polityka KO Macierewicz.

REKLAMA

Według posła PiS prezydentura Trzaskowskiego oznaczać będzie również walkę z wolnością słowa w mediach oraz popieranie pedofilii.

– Z jednej strony mamy do czynienia ze wspieraniem pedofilii, dlatego że to trzeba jasno powiedzieć: ta karta wspiera pedofilię, reklamuje pedofilię, zagraża naszym dzieciom – to jest rzecz, która tak naprawdę powinna być ścigana prawnie; a z drugiej strony równocześnie zapowiada zlikwidowanie tych mediów, które mu się nie podobają – mówił Macierewicz, odnosząc się do podpisania przez prezydenta Warszawy karty LGBT.

Wiceprezes partii Jarosława Kaczyńskiego oskarżył również Trzaskowskiego o wspieranie Berlina i poświęcanie tym samym interesów politycznych i gospodarczych Polski.

 – Przypomnijmy jego dawniejsze wypowiedzi o tym, że „po co Polsce systemy komunikacyjne, po co Polsce centralny port, skoro będziemy mieli port lotniczy w Berlinie” – stwierdził Macierewicz. – A więc równocześnie przeniesienie całej infrastruktury, gospodarki i centrum naszego życia gospodarczego, przemysłowego do Berlina, do Niemiec. Niemcy mają być punktem odniesienia w naszym życiu, a my możemy co najwyżej to wspierać. To jest program zniszczenia Polski tak naprawdę – zauważył były minister obrony narodowej.

Spraw, by powstawało więcej takich artykułów!

Podziękuj za artykuł

REKLAMA

Udostępnij: