W związku z nadchodzącymi wyborami prezydenckimi pojawia się coraz więcej nazwisk, a większość potencjalnych kandydatów to osoby kojarzone z polityką. Niektórzy wyborcy w roli głowy państwa chcieliby zobaczyć gwiazdy znane z telewizji, a do takich z pewnością należy Magda Gessler.

Podczas emisji jednego z odcinków programu „Starsza pani musi fiknąć” Magda Gessler żartobliwie zapowiedziała, że w przyszłości zostanie prezydentem Polski.

Jeden z informatorów Fakt.pl powiedział, że Gessler posiada „olbrzymie kompetencje”. – Posługuje się siedmioma językami, prywatnie zna się z wieloma głowami państw i monarchami. Ma zdrowy rozsądek i znakomite rozeznanie w polityce światowej i sprawach gospodarczych, które śledzi na bieżąco – dodał.

Co na to sama celebrytka? – To byłby niezły psikus w historii Polski gdyby ludzie chcieli tak kolorowej i odważnej zmiany – stwierdziła pytana przez „Fakt” o to, czy weźmie udział w walce o fotel prezydenta w Polsce. Restauratorka opublikowała potem na Instagramie fragment postu na jej temat pytając internautów, co myślą o jej ewentualnej kandydaturze w wyborach. W komentarzach szczególną uwagę zwrócił wpis Roberta Biedronia. „Moje wsparcie dla Ciebie będzie zawsze!” – napisał polityk Wiosny.

https://www.instagram.com/p/B44WhdmJU6G/?utm_source=ig_embed


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę