Magdalena Ogórek wyproszona ze sklepu za pracę w TVP Info!

Była kandydatka lewicy na prezydenta, a obecnie dziennikarka TVP Info Magdalena Ogórek została wyproszona z trzech warszawskich sklepów. Jak wyznała na Twitterze, powiedziano jej, że nie zostanie obsłużona, ponieważ pracuje w telewizji publicznej. Magdalena Ogórek współprowadzi w niej takie programy jak: W tyle wizji, Studio Polska i O co chodzi.

   

W jednym ze sklepów jego kierownik zaakceptował zachowanie ekspedientki, która nie chciała obsługiwać dziennikarki. „Świadek sytuacji zadzwonił do menadżerki jednego ze sklepów – pani powiedziała, że skonsultuje się z szefową. Za godzinę oddzwoniła i powiedziała, że szefowa nie widzi nic niewłaściwego w zachowaniu ekspedientki wobec mnie”, napisała na Twitterze Ogórek.
Zachowanie sprzedawców Magdalena Ogórek określiła jako „eskalację przemysłu pogardy”.

Wśród komentatorów tej sytuacji w mediach społecznościowych zdania są podzielone. Jedni przyznają rację Ogórek i domagają się podania nazw sklepów, by zachęcić do ich bojkotu. Inni uznają, że obsługa sklepów zachowała się właściwie, nie chcąc obsługiwać „wykonawców partyjnej propagandy”.

   
https://twitter.com/kontoprezes/status/939516079814205441

https://twitter.com/Andrzej__/status/939534883529084928

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News