Indie
Fot. Twitter

Do makabrycznego zabójstwa doszło w indyjskim stanie Uttar Pradesh. Brat postanowił ściąć głowę swojej siostrze za to, że ta chciała wyjść za mąż bez zgody rodziny. W sieci znajduje się nagranie, na którym widać mężczyznę spacerującego z głową kobiety.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce nieopodal miasta Barabanki w indyjskim stanie Uttar Pradesh. 18-latka uciekła z domu wraz ze swoim partnerem i zamierzali wkrótce się pobrać. Rodzinie nastolatki kompletnie się to nie podobało.

Aashifa postanowiła opuścić swoją rodzinę, ponieważ nie wyrażała ona zgody na ślub. Ojciec Aashify Abdul Rashid i jej brat Riyaz jednoznacznie nakazywali jej zerwanie kontaktów z wybrankiem, który pochodził z tej samej wioski.

Po ucieczce 18-latki, jej ojciec udał się na policję i oskarżył jej wybranka o uprowadzenie. Partner dziewczyny został aresztowany, a ona sama została „zwrócona” ojcu i bratu, który postanowił brutalnie ją ukarać za nieposłuszeństwo.

Mężczyzna dopuścił się tzw. honorowego zabójstwa i obciął siostrze głowę, po czym udał się w kierunku posterunku policji. Riyaz został zatrzymany i obecnie przebywa w areszcie. Ciało Aashify wysłano do zakładu medycyny sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę