REKLAMA

Pszenica
Pixabay.com

Makabrycznego odkrycia dokonano na terenie jednego z gospodarstw rolnych w Północnej Dakocie w USA. Na polu pszenicy odnaleziono ciała czterech mężczyzn, którzy należeli do jednej rodziny. Wszyscy mieli rany postrzałowe.

REKLAMA

Do tragicznego zdarzenia doszło w pobliżu miasta Cando w Północnej Dakocie. Podczas prac polowych odkryto, że w polu pszenicy znajdują się ciała czterech spokrewnionych ze sobą mężczyzn. Wszyscy wcześniej pracowali przy zbiorach.

Jak poinformowało biuro szeryfa hrabstwa Towner, ciało 56-letniego właściciela pola znajdowało się w kabinie kombajnu, natomiast zwłoki pozostałej trójki (w wieku 34, 59 i 64 lata) znajdowały się w polu.

REKLAMA

Cała czwórka miała rany postrzałowe, natomiast przy jednej z ofiar znaleziono rewolwer. Służby nie przekazały jednak, przy którym. Póki co nie ustalono również dokładnych okoliczności zdarzenia ani możliwych motywów.

– Dowody z miejsca zdarzenia wskazują, że incydent był rozszerzonym samobójstwem i nie ma żadnego zagrożenia dla społeczeństwa – przekazał w oświadczeniu lokalny szeryf Andrew Hillier.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA