Zwłoki mężczyzny w zbiorniku na gnojowicę. Miał popełnić samobójstwo
fot. Twitter | @Policja_KSP

W tragiczny sposób zakończyła się kłótnia jednego z małżeństw ze Stargardu w województwie zachodniopomorskim. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty zamordowania swojej żony. Teraz grozi mu nawet dożywocie.

Do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Płatnerzy w Stargardzie w godzinach nocnych z 12 na 13 stycznia. Podczas kłótni mężczyzna ugodził swoją żonę nożem w klatkę piersiową.

– Niestety kobieta w wyniku doznanej rany zmarła w szpitalu. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową w Stargardzie – przekazała tvn24.pl Monika Cruz z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Mąż kobiety został już zatrzymany i przedstawiono mu zarzut zabójstwa swojej żony. Na miejscu zdarzenia z kolei pojawili się technicy kryminalistyki i prokurator, którzy dokonali dokładnych oględzin.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę