Mann: Kaczyński i beznadziejna opozycja muszą zniknąć z polskiej polityki

REKLAMA

Były dziennikarz radiowej Trójki Wojciech Mann skomentował na Facebooku podpisanie przez liderów Zjednoczonej Prawicy nowej umowy koalicyjnej. Skrytykował też działania partii opozycyjnych, szczególnie Platformy Obywatelskiej. Według Manna najlepszym rozwiązaniem dla Polski byłoby, gdyby Kaczyński i jego oponenci polityczni zniknęli raz na zawsze z polskiej polityki.

„Pomyśleć tylko, jak wszystko jest relatywne. Jarosław Kaczyński ogłosił światu radosną nowinę. Polega ona na tym, że Zjednoczona Prawica znowu się zjednoczyła”, napisał Mann na FB, odnosząc się do kryzysu w koalicji rządzącej zakończonego porozumieniem podpisanym w siedzibie PiS na ulicy Nowogrodzkiej.

REKLAMA

Legenda dziennikarstwa radiowego nie oszczędził przy tym opozycji. „Tymczasem dla mnie radosną nowiną byłaby informacja, że całe to towarzystwo, z beznadziejną opozycją włącznie, znika bezpowrotnie ze świata polityki”, podkreślił.

Mann oświadczył również, że ogromną radość sprawiłoby mu to, „gdyby na ich miejscu pojawili się kompetentni zawodowcy, którzy wydobyliby nas z ksenofobicznego grajdoła, panicznie uchwalającego kolejne strefy wolne od rozumu”.

https://www.facebook.com/wojciechmannofficial/posts/176715003955312

REKLAMA

Spraw, by powstawało więcej takich artykułów!

Podziękuj za artykuł

Udostępnij: