Martwi małżonkowie znalezieni w swoim mieszkaniu. Trwają poszukiwania ich córki

Nieprzytomna naga kobieta odnaleziona w Warszawie
fot. Twitter | @Policja_KSP

Do tragicznego odkrycia doszło w Ostródzie w województwie warmińsko-mazurskim, gdzie tamtejsi funkcjonariusze znaleźli ciała dwójki osób, które było małżeństwem. Mundurowi w rozmowie z WP przekazali, że ofiary miały rany kłute i cięte.

REKLAMA

Z informacji przekazanych przez warmińsko-mazurskich funkcjonariuszy wynika, że w środę około godziny 12:30 otrzymali wezwanie do jednego z mieszkań w Ostródzie. Mundurowych wezwał zaniepokojony bliski mieszkańców lokalu, przez co musieli wejść do środka przy użyciu siły.

Po wyważeniu drzwi i dostaniu się do środka, funkcjonariuszom ukazały się ciała dwóch osób. Była to kobieta w wieku 49 lat i mężczyzna w wieku 57 lat. Wiele wskazywało na udział osób trzecich – ofiary miały bowiem rany cięte i kłute na ciele.

REKLAMA

Poszukiwana 30-letnia córka małżeństwa

W związku z charakterem sprawy, na miejscu pojawiła się grupa dochodzeniowo-śledcza, która przy pomocy psów tropiących zajmuje się ustalaniem szczegółów sprawy. Z uwagi na warunki atmosferyczne, nie podjęli oni jednak póki co żadnego tropu.

RMF FM z kolei poinformowało, że funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania 30-letniej córki małżeństwa, która może mieć związek ze sprawą. Kobieta nie mieszkała ze swoimi rodzicami. W Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie ogłoszony został alarm.