marzena rogalska
Facebook | Marzena Rogalska

Znana i lubiana prezenterka Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Przez wiele lat była współprowadzącą programu „Pytanie na Śniadanie”. Rogalska miała być jedną z twarzy kanału TVP Kobieta, który dopiero będzie emitowany.

We wtorek, w godzinach popołudniowych Marzena Rogalska opublikowała na swoim profilu na Facebooku wiadomość o podjęciu najtrudniejszej decyzji w jej karierze zawodowej – o odejściu z Telewizji Polskiej.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej.

Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w…

Opublikowany przez Marzenę Rogalską Wtorek, 16 lutego 2021

Marzena Rogalska kończy karierę w TVP

Od jakiegoś czasu zapowiadano, że dziennikarka ma być jedną z głównych twarzy nowego kanału TVP Kobieta. Będzie nadawany całkiem niedługo – 8 marca. Rogalska miała być prowadzącą programu w tej stacji , występuje w jej spocie reklamowym.

W swoim wpisie Rogalska zachęca fanów do słuchania jej audycji, które będą odbywać się w Radiu Złote Przeboje, a także do obejrzenia spektaklu z jej udziałem w Teatrze Capito. Zachęca też do czytania jej powieści „Czas tajemnic”.

Marzena Rogalska była współprowadząca „Pytanie na śniadanie” w TVP2 od września 2009 roku. Widzowie najczęściej mogli zobaczyć ją wspólnie z Tomaszem Kammelem. Oficjalny profil programu „Pytanie na Śniadanie” na Facebooku opublikował post skierowany do dziennikarki.

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe. Powodzenia.

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe.
Powodzenia ❤️
Twoje i Wasze #PnŚ

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Wtorek, 16 lutego 2021

W TVP2 Rogalska była gospodynią też kilku innych programów o tematyce rozrywkowej i lifestylowej. Od stycznia tego roku prowadziła program „Zacznij od nowa”. Emitowany w każdą niedzielę, zaraz po „Pytaniu na śniadanie”.

Jesienią, w 2019 roku była prowadzącą programu „Gotowi do gotowania. Start!”, a potem od wiosny prowadziła też „To był rok!”. Jeszcze wcześniej Marzena Rogalska prowadziła w TVP2 teleturniej „Dzieciaki górą!” (2009-2010r.), „Przygarnij mnie” (2015 r.), „Domy przyszłości” (2016 r.), a w 2009-2011 roku była gospodynią jednej z drużyn w programie „Kocham cię, Polsko!”.

Przed rozpoczęciem współpracy z Telewizją Polską, Marzena Rogalska prowadziła talk-show „Miasto kobiet” w TVN Style przez pięć lat.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę