Znany reżyser Patryk Vega podgrzewa atmosferę przed swoim kolejnym filmem „Polityka”, pokazując w sieci kolejne jego fragmenty. Po upublicznieniu wideo z aktorami grającymi Mateusza Morawieckiego i Krystynę Pawłowicz zaprezentował sceny z Januszem Chabiorem, który wciela się w postać byłego szefa MON Antoniego Macierewicza, i z Antonim Królikowskim, który gra Bartłomieja M., bliskiego współpracownika byłego ministra.

https://www.facebook.com/PatrykVegaOfficial/videos/382114845754705/

– Masz pięknie wyrzeźbioną łydkę – mówi Chabior, gładząc nogę Królikowskiego. Po chwili widzimy scenę tańca, po czym były minister obrony zbliża się do młodzieńca tak, jakby chciał go zacząć za chwilę całować. W tym następuje cięcie, a na ścianie widać obraz przedstawiający Józefa Piłsudskiego.

Jak wynika ze zdjęć, które opublikował „Fakt”, scena ta ma w filmie swój pikantny ciąg dalszy.

– Przez 18 miesięcy prowadziłem dokumentację, rozmawiałem z wieloma politykami. Oni opowiedzieli mi o kulisach tej relacji. Dlatego pokażę w filmie fascynację między ministrem a jego podwładnym – powiedział Vega w rozmowie z „Faktem”. – W moim filmie nie przez przypadek postać ministra ma fetysz na punkcie męskich łydek i kostek. Po prostu je uwielbia! – ujawnił reżyser.

Premiera filmu „Polityka” zaplanowana jest na 6 września, czyli na około miesiąc przed wyborami parlamentarnymi.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę