5-miesięczna dziewczynka skatowana przez matkę? Dziecko przeżyło zawał serca
fot. Pixabay

5-miesięczna dziewczynka była tak sponiewierana przez swojego oprawcę, że doznała ataku serca! Malutkim dzieckiem w porę na szczęście zajęli się policjanci, którzy zabrali je do szpitala. Dziewczynka przeżyła. Sprawcą bestialstwa okazała się być jej własna matka.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się na przedmieściach Gold Coast w Australii. Jak donosi „The Courier Mail” – do jednego z lokalnych szpitali trafiła 5-miesięczna dziewczynka z poważnymi obrażeniami, a do tego po zawale serca!

Malutkie dziecko odnaleźli policjanci. Jak podaje dziennik – dziewczynka miała problemy z oddychaniem, a na jej ciele funkcjonariusze zobaczyli mnóstwo siniaków. Oczywistym wnioskiem było, że została przez kogoś skatowana.

5-miesięczna dziewczynka była tak poniewierana, że doznała zawału serca!

Dziecko trafiło do szpitala, gdzie lekarze zdołali uratować jego życie, choć stan dziewczynki był krytyczny. Walka o odratowanie dziecka trwała dwa miesiące! Badania potwierdziły, że zostało ono pobite, co następnie poskutkowało atakiem serca.

Sprawca przerażającego czynu pozostaje na razie nieznany. Jednak według wstępnych ustaleń śledczych, oprawcą 5-miesięcznej dziewczynki mogła być jej matka. 23-letnia kobieta jest główną i jedyną podejrzaną – w dniu, w którym policjanci znaleźli skatowane dziecko, tylko ona miała dziewczynkę pod opieką.

Matka niemowlęcia została postawiona w stan oskarżenia. Kobieta stanie przed sądem w czerwcu tego roku. Na czas oczekiwania na rozprawę australijski sąd nałożył na nią środek zapobiegawczy w postaci aresztu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę