Mazurek: Co dzisiaj Trzaskowski nakłamie lub z czego się wycofa?

Europosłanka PiS Beata Mazurek krytycznie skomentowała sobotnią wpadkę Rafała Trzaskowskiego, który podczas wizyty na Mazurach najpierw stwierdził, że nie głosował w Sejmie w sprawie podwyższenia ani obniżenia wieku emerytalnego, a następnie przyznał, że głosował przeciwko obniżeniu.

„Ciekawe co dzisiaj Trzaskowski nakłamie lub z czego się wycofa? Dzień bez kłamstwa i manipulacji, to dla nich dzień stracony. Strategia na oszusta ciągle działa”, napisała w niedzielę na Twitterze Beata Mazurek, odnosząc się do wypowiedzi kandydata KO na prezydenta.

Czytaj także:  Czarnek: UE jest gorsza niż Związek Radziecki i komunizm
 

„Jak to powiedziała Leszczyna: nie jesteśmy gotowi na uczciwego polityka?”, dodała była rzeczniczka PiS.

Czytaj także:  Kłótnia w PO. Schetyna nie chce aborcji na życzenie. Kierwiński: To nie jest stanowisko partii

Beata Mazurek nawiązała w ten sposób do wypowiedzi posłanki Koalicji Obywatelskiej Izabeli Leszczyny z 15 maja, gdy parlamentarzystka tłumaczyła, dlaczego Małgorzata Kidawa-Błońska musiała zrezygnować z kandydowania na urząd prezydenta.

– Jestem o tym głęboko przekonana, że polska polityka, polscy politycy, chyba nie są gotowi na Małgorzatę Kidawę-Błońską – mówiła wtedy w radiu TOK FM Izabela Leszczyna. – Nie jesteśmy gotowi na polityka zupełnie uczciwego, polityka, który nie kalkuluje, nie kombinuje, ale po prostu mówi, jak jest.

Czytaj także:  Dziwisz: Wszyscy chcą wmówić, że jest to moja wina
   

NIE PRZEGAP NAJLEPSZYCH WIADOMOŚCI! → OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS