Mazurek wysyła Platformę na „śmietnik historii”: To partia zaprzaństwa i pogardy dla Polaków

Europosłanka PiS Beata Mazurek skomentowała na Twitterze decyzję marszałek Sejmu Elżbiety Witek o skierowaniu zawiadomienia do prokuratury w związku z publikowanymi analizami prawnymi. Witek poinformowała, że opinie na temat prawidłowości udostępniania list wyborców bezprawnie zawierają logo Sejmu i Biura Analiz Sejmowych.

   

Przewodnicząca izby niższej parlamentu oznajmiła, że niekorzystna dla partii Jarosława Kaczyńskiego opinia prawna została zamówiona przez kandydatkę Koalicji Obywatelskiej na prezydenta i wicemarszałek Sejmu Małgorzatę Kidawę-Błońską.

Kidawa-Błońska jednoznacznie zdementowała słowa Witek. W odpowiedzi Mazurek oskarżyła Platformę Obywatelską o okazywaną przez nią „pogardę dla Polaków”. Zdaniem eurodeputowanej PiS nadszedł czas, by partię Borysa Budki wysłać na „śmietnik historii”.

   

„Mam nadzieję, że kompromitujący wynik M.K-B będzie początkiem końca Platformy”, napisała Mazurek na Twitterze. „Czas aby partia nihilizmu, niskich standardów, zaprzaństwa, dzielenia i pogardy okazywanej Polakom skończyła na śmietniku historii”, podkreśliła.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News