REKLAMA

Otrucie
Fot. New York Post

W tragiczny sposób zakończył się 10-letni związek. 51-latek z USA dowiedział się, że rzekomo ma otrzymać 30 milionów dolarów, w wyniku czego postanowił rzucić partnerkę. Fortuna najpewniej była fikcją, a kobieta w zemście postanowiła otruć mężczyznę.

REKLAMA

47-letnia Ina Thea Kenoyer z Minot w Dakocie Północnej trafiła do aresztu pod zarzutem zamordowania 51-letniego Stevena Edwarda Rileya. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną zgonu było otrucie glikolem etylenowym, głównym składnikiem płynu chłodzącego.

Śledztwo wykazało, że mężczyzna otrzymał e-maila od rzekomego prawnika z informacją o odziedziczeniu 30 milionów dolarów po zmarłym krewnym. 51-latek uwierzył w tę wersję, dlatego postanowił zerwać z kobietą, z którą był od 10 lat.

REKLAMA

Na początku września mężczyzna udał się na lotnisko, gdzie miał się spotkać z rzekomym prawnikiem i potwierdzić nabycie spadku. Okazało się, że było to internetowe oszustwo, a na 51-latka wcale nie czekały żadne pieniądze.

Tego samego dnia, gdy miał spotkać się z rzekomym prawnikiem, 51-latek źle się poczuł. Jednak partnerka mężczyzny dopiero następnego dnia wezwała pogotowie, mówiąc, że Riley dostał udaru cieplnego. 5 września mężczyzna zmarł w szpitalu.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA