W tym roku Michał Wiśniewski już po raz szósty organizuje akcję „Wiśnia dzieciom”. W jej ramach lider zespołu Ich Troje oraz fundacja „Po pierwsze” z pomocą Świętego Mikołaja obdarowują prezentami dzieci w domach dziecka w różnych częściach Polski. Muzyk chciał, żeby jego akcję w tym roku wsparł program „Dzień Dobry TVN”. Spotkał się z odmową.

Wiśniewski, który sam wychowywał się w domu dziecka, od ponad 20 lat w okresie przedświątecznym odwiedza te placówki. W charytatywnej akcji „Wiśnia dzieciom” biorą co roku udział tysiące osób. Zrozumiałe więc, że Wiśniewskiemu zależało na tym, by jego akcja została rozpropagowana i wsparta przez media, tym bardziej, że w tym roku zaplanowano odwiedziny około 20 domów dziecka i obdarowanie około 700 dzieci.

Wokalista zwrócił się o rozreklamowanie inicjatywy m.in. do redakcji „Dzień Dobry TVN”, która wcześniej informowała o jego akcji. Tym razem spotkał się jednak z odmową. Jej przyczyną było to, że Wiśniewski nie zgodził się, by jego obecna partnerka Paulina opowiedziała przed kamerami o ich osobistej relacji.

Na potwierdzenie tego faktu Wiśniewski opublikował na Facebooku screeny z rozmowy z osobą odpowiedzialną za program przeprowadzonej za pomocą Messengera.

„A czy możemy to połączyć z jakąś bardziej osobistą rozmową z partnerką? O akcji oczywiście też powiemy i pokażemy”, padło podczas korespondencji pytanie produkcji „Dzień Dobry TVN”. „Proszę mi wybaczyć, ale dzieci z domów dziecka nie mają nic wspólnego z moją partnerką, więc jeżeli moglibyśmy zrobić tylko akcję, będę wdzięczny”, odpowiedział wzburzony muzyk.

Po odmowie Wiśniewskiego „Dzień Dobry TVN” zrezygnował z propagowania „Wiśni dzieciom”. „Panie Michale, dziękujemy za propozycję, ale w tym roku nie będziemy angażować się w akcję”, stwierdzono w odpowiedzi.

https://www.facebook.com/MichalWisniewskiOfficial/posts/2642795919089662


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę