Minister i dziennikarz nie mogli przestać się śmiać! Zawinił „Twój Stary” [FILM]

Gawkowski i Rymanowski nie mogli przestać się śmiać. Zawinił Twój Stary
fot. screen YT / Radio Zet

był pytany m.in. o kwestię zakazania TikToka w Polsce – jak to ma miejsce w niektórych stanach USA, a być może niedługo w całych Stanach Zjednoczonych. W pewnym momencie doszło do zabawnej sytuacji. Bogdan Rymanowski rozpoczął pytani od słów… „Twój Stary”. „Mój tata?” – zdziwił się minister, dopytując. Oboje nie mogli opanować śmiechu. Zaraz później wyjaśniło się, co prowadzący miał na myśli.

REKLAMA

W czwartek rano gościem porannej rozmowy Radia ZET u Bogdana Rymanowskiego był Krzysztof Gawkowski – minister w rządzie Tuska z Nowej Lewicy.

W pewnym momencie redaktor chciał zadać politykowi pytani od widza. „Twój Stary” – rozpoczął dziennikarz. „Mój tata?” – przerwał mu zdziwiony minister.

REKLAMA

„Nie – „Twój Stary” – to jest nick naszego słuchacza. No, ludzie mają fantazję, tak?” – wyjaśnił po chwili Rymanowski. Obaj buchnęli śmiechem, którego nie dało się opanować.

Zabawna sytuacja w studiu Radia ZET. Minister i redaktor nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Zawinił „Twój Stary”

W końcu jednak dziennikarz spróbował ponownie zadać pytanie ministrowi, nie unikając nicku pytającego.

„Czy planujecie, pyta „Twój stary”, wprowadzić zakaz TikToka w Polsce?” – zapytał raz jeszcze Bogdan Rymanowski.

REKLAMA

No i… znowu. Panowie nie mogli powtrzymać śmiechu. „Proszę się napić łyk wody i jedziemy z odpowiedzią” – stwierdził prowadzący.

Gawkowski nadal jednak nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Zaraz potem atmosfera zrobiła się jeszcze dziwniejsza.

„Mój tata nie żyje” – powiedział Gawkowski, cały czas nie mogąc opanować chichotu.

W końcu jednak na pytanie udało odpowiedzieć się już z powagą. Gawkowski – jako minister cyfryzacji – zaleca, aby wszyscy urzędnicy państwowi i samorządowi nie mieli TikToka zainstalowanego na swoich urządzeniach służbowych.